ППП-3
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діапазон визначення
числа падіння, з
Діапазон вимірювання
інтервалів часу, с.
Температура у водяній бані, З
Висота падіння шток-мішалок, мм.
Частота коливань шток-мішалок, Гц.
Обсяг дистильованої води,
що заливається в водяну баню, л
Витрати водопровідної води
для охолодження кришки, л/хв
Споживана потужність кВ
Електричне Живлення В/Гц
Габаритні розміри, мм.
Маса, кг
60 - 900
0 - 900
100,0 - 0,5
68±1
2,0±0,3
3
2
1,5
220/50
450х170х530
25
Виробник ПЧП-3 московська компанія випускала цей прилад з 1997 року.
Прилад призначений для контролю одного з показників якості зерна, борошна та інших крохмаловмісних продуктів шляхом визначення активності альфа-амілази. Прилад ПЧП-3 по своїм технічним характеристикам, визначення тривалості, а так само одержуваних даних, аналогічний приладу FN-1800 (Швеція).
В даний час, застаріла модель ППП-3 знята з виробництва та замінена приладом для визначення числа падіння з вбудованою системою охолодження - ППП-7 Але на ринку є його «брат-близнюк» ІПП-1-2
В ППП3 поєднується краса дизайну, так і простота в управлінні. Схема і механіка цього приладу проста, тому його ремонт не представляє великої складності
Прилад ППП3 складається з двох блоків: механічного приводу і управління. На блоці механічного приводу встановлена водяна баня, на кожусі якої справа розміщений індикатор візуального контролю рівня води, а зверху розташовані гнізда для касети з двома пробірками. Над кришкою водяній бані розташований пристрій притиску касети з пробірками, яка висувається і забирається автоматично по командам блоку управління. В центрі пристрою притиску - виступи з датчиками для фіксації моменту досягнення шток-мішалкою нижнього положення. Вгорі над лазнею розташовується коромисло з двома захопленнями, яке по командам блоку управління може здійснювати коливальні рухи вгору-вниз. Конструкція захоплень забезпечує автоматичний захоплення шток-мішалок та їх звільнення по команді блоку управління. Електроприводи коромисла і притиску змонтовані на задній стороні вертикальної панелі під кожухом. Тут же встановлений електромагніт керування захопленнями з датчиком верхнього положення. На задній частині блоку - мережевий шнур, запобіжники і роз'єм для з'єднання з блоком управління.
Блок управління містить клавіатуру з індикацією, два трирядних цифрових індикатора і плату контролера.
Які відмінні особливості ПЧП-3:
1. На відміну від ППП-99 в ПЧП-3 радує комплектація: дозатор води, касета на 20 пробірок, 10 вискозиметрических пробірок, підставка з касетою для 2-х пробірок.
2. У старих моделях встановлювали біполярні силові транзистори, які часто виходили з ладу при недостатньому охолодженні лазні проточною водою. В останніх моделях дана проблема була вирішена заміною транзисторів на польові.
3. У нових приладах, (зроблені на швидку руку) при прогріві лазні може заклинювати каретка.
4. У цьому приладі основний мінус, - двигун коромисла. На відміну від АМИЛОТЕМТА у нього слабенький двигун з редуктором. Швидкість двигуна, а відповідно частота коливань коромисла залежить від напруги, що подається на двигун (10-16 ст.). При цьому, коли коромисло починає перемішувати в'язку густіючу суспензію в пробірках, двигун працює під навантаженням. Тому треба пам'ятати, що правильна частота коливань коромисла (2Гц) повинна бути під навантаженням і становить 110±10 помахів. Без навантаження частота коливань буде трохи більше.
5. В старых ПЧП-3 редуктор коромысла изготавливали из металла. А в последних приборах одну шестеренку редуктора начали ставить пластиковую, которая при плохой настройке или смазке прибора быстро выходит из строя. Также были случаи, когда её выламывали при попытке перенести прибор, держась только за коромысло.
6. Еще один маленький, и не существенный недостаток, – конструкция коромысла. Электромагнит захватов находится отдельно от коромысла. И в случае возникновения неполадок, коромысло достигает верхней точки позже, чем сработает электромагнит (на 60-ой секунде анализа). При этом выгибается алюминиевая пластина механизма захвата. Пару таких «выгибаний» и её надо менять.
Ничего не предусмотрено и для защиты редуктора. Если при работающем двигателе между коромыслом и кареткой будет что-то инородное, например ваша рука или пальцы, то что в этом случае победит –редуктор или пальцы ещё неизвестно. В АМИЛОТЕСТЕ эта защита предусмотрена. В нем электромагнит находиться на коромысле и в верхней части стоит пружина, которая не даст коромыслу зажать ваши пальцы «насмерть».
7. В отличии от ПЧП-99 температура в бане контролируется термодатчиком и пока вода в бане не нагреется до 99 °С процесс измерения не включится. Вывод температуры на индикацию блока управления, как это сделано в АМИЛОТЕСТЕ, в ПЧП-3 не предусмотрен и контролировать закипание при 100°С должен лаборант.
В 2010 г. были выпушены экспериментальные ПЧП-3 с абсолютно новой электронной начинкой на smd компонентах. В дальнейшем прибор был доработан до ПЧП-7, а выпуск ПЧП-3 был прекращен. Но мы еще раз повторимся, что есть его полный аналог ИЧП-1-2.
По нашему мнению ПЧП-3 це самий оптимальний варіант приладу для визначення числа падіння.
Надані послуги:
Перевірка і налаштування технічних параметрів приладу.
Ремонт механічних блоків приладу, відновлення лазні, заміна тенів.
Ремонт вимірювальної плати і блоку управління.
Заміна двигуна і редуктора.
Технічне обслуговування (чистка, змазка)
Консультації по роботі.
Підготовка до повірки.
- Ціна: Ціну уточнюйте